Japonia narty Niseko Hokkaido freeride powder :)

Japonia narty Niseko Hokkaido freeride powder :)


When?

Start time: Sunday 08:00 (04 February)
End time: Tuesday 11:00 (13 February)

Where?

Niseko
, Abuta-gun
Party

About

JAPONIA - NARTY POWDER + OPCJA TOKIO
4-13 LUTEGO 2017

https://www.facebook.com/pg/7kontynentow/photos/?tab=album&album_id=589005841223789

Dzień 1
Wylot z Polski.

Dzień 2
Przylot do Japonii. Przesiadka na lot wewnętrzny do Sapporo. Transfer do Niseko (ok. 3 godziny). Nocleg w w freeridowej lodge w Niseko.

Dzień 3-8
Dni przeznaczone na jazdę w regionie Niseko. 6 pełnych dni jazdy. Można też zrobić dodatkowe wycieczki do innych ośrodków (Rusutsu, Kiroro). Podczas całego wyjazdu jesteście pod opieką Polaka, jeżdżącego świetnie na nartach i snowboardzie, mieszkającego na stałe w Japonii. Możliwe wynajęcie miejscowych przewodników narciarskich do eksploracji. Wieczorem możliwe wizyty w miejscowych gorących źródłach (onsen), pubach, restauracjach lub na karaoke.

Dzień 9
Transfer na lotnisko w Sapporo. Fakultatywnie wizyta na słynnym festiwalu śniegu, który w tym czasie będzie się odbywał w Sapporo. Przelot do Polski

Dzień 10
Lądowanie w Polsce.

OPCJA TOKIO (3 noclegi)

Dzień 9
Transfer na lotnisko w Sapporo. Lot do Tokio. Zwiedzanie japońskiej stolicy. Wjazd na piętro widokowe tokijskiego ratusza. Następnie spacer po dzielnicy czerwonych latarni Kabuki-cho, która, co ciekawe, jestem także miejscem zbiórek młodzieży. Nocleg w hotelu.

Dzień 10
Śniadanie. Zwiedzanie Tokio metrem. Przejazd do dzielnicy Asakusa kultywującej dawne tradycje. Mieszczą się tu najstarsza świątynia Tokio – Sensō-ji oraz popularna ulica handlowa Nakamise. Przerwa na lunch. Przejazd pod Pałac Cesarski. Z największego placu przed Pałacem, Koyo Gaien, turyści mogą ujrzeć Nijubashi, dwa mosty wiodące na wewnętrzne tereny. Pierwszy, kamienny most zwany jest Meganebashi (Most Soczewkowy), ze względu na charakterystyczny wygląd. Drugi most był dawniej drewniany i miał dwa poziomy, co przyczyniło się do nadania mu miana Podwójnego Mostu - Nijubashi. Wizyta w dzielnicy Shibuya i pamiątkowe zdjęcie przy figurce psa Hachiko, symbolu wierności. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Zwiedzanie Tokio. Rano wizyta w Meijijingu, chramie poświęconym cesarzowi Meiji, ojcu nowoczesnej Japonii. Podziwianie pięknej, tradycyjnej architektury zabudowań świątynnych (wraz z największą japońską drewnianą bramą torii wykonaną z 1500-letniego cyprysu) i prelekcja na temat rdzennych kultów shinto. W dzielnicy Harajuku poznawanie japońskiej mody i niezwykle kolorowych subkultur młodzieżowych. Przerwa na lunch. Wizyta w dzielnicy Shinjuku słynącej z najbardziej ruchliwej stacji metra na świecie i obfitującej w budynki będące bardzo ciekawymi przykładami najnowszej, japońskiej architektury (m.in. słynny „kokon”).

Dzień 12
Transfer na lotnisko. Lot powrotny i przylot do Polski.
CENA: 1690 EUR + bilet lotniczy od 2100 PLN
opcja Tokio 390 EUR

Płatność w EUR lub po kursie sprzedaży NBP
Warunki płatności:
bilet + 390 EUR - przy podpisaniu Umowy
1000 EUR - do 20 grudnia 2017
300 EUR - wpłata w Japonii

Cena zawiera:
- 7 noclegów w narciarskiej freeride lodge w pokojach 2-4 osobowych, łazienka wspólna (możliwy pokój 1 lub 2 os. z łazienką - cena na zapytanie)
- Przeloty Warszawa-Sapporo-Warszawa
- Transfery z i na lotnisko Sapporo-Niseko
- Opiekę polskiego pilota-przewodnika z doświadczeniem narciarskim na Hokkaido (od przylotu do Sapporo, do wylotu z Sapporo / Tokio)
- Ubezpieczenie KL 100 000 EUR, NNW 15 000 PLN z rozszerzeniem na uprawianie sportów ekstremalnych
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:
- 6 dniowy skipass na ośrodek Niseko (38 400 jenów, ok. 295 euro)
- Wypożyczenia sprzętu narciarskiego i lawinowego
- Usług miejscowych przewodników freeridowych (ok. 350 euro za grupę 4os. / dzień)

Opcja Tokio zawiera:
- 3 noclegi w 3*** hotelu ze śniadaniami (pokój 2 osobowy)
- Opiekę polskiego przewodnika
- Transfery lotniskowe pociągiem
- Transport po Tokio środkami komunikacji publicznej
- Zwiedzanie miasta wg programu + niespodzianki